Odkazy

Anglické stránky, ze kterých vychází tento web:

https://thereligionofpeace.com/

České stránky s výborně zpracovaným vysvětlením Koránu a ostatních islámským textů:

https://www.cspii.org/cz

Stránky s kvalitními analýzami a komentáři k problematice islámu a imigrace:

https://www.gatestoneinstitute.org/  (některé články i v češtině: https://cs.gatestoneinstitute.org/ )

Stránky zaměřené na aktuální zprávy o událostech spojených s islámem:

https://www.jihadwatch.org/


You tube

Video Billa Warnera s českými titulky s názvem Islám, proč z něj máme strach?

https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA

Video Roberta Spencera se základními informacemi o islámu (anglicky) s názvem Odhalení islámu

https://www.youtube.com/watch?v=LDOKInx4DFA


Ostatní

Stránky s články, mimo jiné i od Paula Westona o islámu v UK.

www.gatesofvienna.net

Jeden z článků Paula Weston z tohoto webu je přeložen níže (anglická verze: https://gatesofvienna.net/2015/01/one-week-in-the-death-of-britain-2/)


Jeden týden umírání Británie
Paul Weston, leden 2015

Je velmi depresivní sledovat smrtelný zápas pomalu umírající (či vražděné) země. Proto články jako je tento nepíši pravidelně. Opravdu nechci krátit čas jež nám zbývá tím, že rozesmutním lidí natolik, aby polykali prášky na spaní či hledali láhev whisky a starý revolver schovaný v knihovně.

Ale někdy to je potřeba udělat. V tomto článku není nic nového. Nejde o mimořádné události v mimořádné době. Jde jen o novinky z jednoho týdne, které reprezentují co se děje den po dni, týden po týdnu, rok po roce v zemi, jež každý den stále více umírá drobnými zářezy nože levice.

Je těžké rozhodnout se kde začít...ale výměna obyvatelstva je vždycky dobrý začátek. Obyvatelé Londýna narození v zahraničí žijící v Londýně přesáhnou v Británii narozenou londýnskou populaci do 15 let (https://www.dailymail.co.uk/news/article-2926454/Half-Londoners-foreign-born-2031-capital-s-population-set-reach-ten-million.html). Mělo by být také řečeno, že Angličané jsou již nyní v Londýně menšinou a že většina místně narozených Londýňanů Angličané vůbec nejsou. Tato pokračující katastrofa znamená naše praktické vyhubení i před zohledněním nárůstu počtu lidí narozených v zahraničí. Jinými slovy, hlavní město Anglie je již pro Angličany ztraceno a brzo bude exponenciálně mnohem hůř.

Demografický pokles počtu Angličanů způsobený nízkou porodností pod náhradovou mírou doprovázený demografickou explozí islámu způsobenou masovou migrací a vysokou porodností vede k jasně předvídatelné katastrofě v naší demokracii. Poprvé v historii Británie budou lidé narození v zahraničí schopni rozhodovat výsledky voleb v našich volebních okrscích (https://www.telegraph.co.uk/news/uknews/immigration/11376781/Foreign-voters-will-decide-constituencies-for-the-first-time.html).

Jak ubíhají roky a desetiletí, neustále se zmenšující skupina původních Britů bude méně a méně politicky reprezentována, což je něco, co i liberální levice propagující multikulti světový názor bude považovat za zvláštní. Nicméně nyní na tom, zdá se, všichni pracují. Angličané žijící v londýnské části Brent jsou minoritou. Labouristický poslanec Barry Gardiner to však považuje za příjemnou a dobrou věc a říká:

"To je skvělá věc, že jsme všichni v Brentu minoritami. Víme jak spolu vycházet a z velké části se nám to daří. Je to právě ta různorodost, co nám dává sílu - a soudržnost."

Pan Gardiner je příslušník vrstvy zrádců a ví, že pokud řekne o Brentu pravdu, již nikdy nebude znovuzvolen. Trochu pravdivější popis nám poskytne část vládního dokumentu napsaná Brentským radím Zaffarem Van Kalwalou (https://www.brent.gov.uk/media/9338053/Gangs-in-Brent-TG-Report.pdf):

"Jelikož jsem se narodil a vyrůstal v Brentu, seznámil jsem se se statistikami o ganzích z první ruky; někteří lidé, se kterými jsem vyrůstal a chodil do školy, jsou ve vězení nebo již s námi nejsou - kvůli zbraním a gangům. Vypořádání se s gangy a jejich kulturou je jednou z největších výzev v naší komunitě. Národní odhady indikují, že gangy ovlivňují až 6% 11-19ti letých chlapců. Metropolitní policie odhaduje, že gangy jsou zodpovědné za 16% obchodů s drogami, 26% násilných loupeží a 14% všech typů znásilnění. Také se dhaduje, že 50% použití střelných zbraní je spojeno s gangy."

Pokud jste Angličan a žijete v Brentu, je velmi pravděpodobné, že nebudete příliš nadšeni z života v multikulti válečné zóně. A pokud si myslíte, že z toho existuje demokratická cesta, budete velmi zklamáni. 'Migrant's Rights Network' (Síť pro práva migrantů) to vidí takto: "Migranti nevolí jako jeden blok, ale historicky mají tendenci upřednostňovat strany s pozitivním postojem k jiným rasám a imigraci." Neboli, jinými slovy, nebuďte negativní k rasovému a kulturnímu vyvlastnění, vy bílí angličtí bastardi.

Ti, kteří nás nahrazují, nemají stejnou civilizaci jako my. To má samozřejmě své následky. Po muslimských vraždách v Paříži cítí britští židé antisemitskou nenávist i v samotné Británii, což, s ohledem na to, že si vládnoucí elita myslela, že je dobrý nápad importovat do kdysi mírumilovné a soudržné země hnědou verzi nacistické strany, nepřekvapuje.

I levicová BBC je spoluvinná za vzestup antisemitismu v Británii, protože každodenně chrlí své jedovaté informace o Izraeli. Šéf oddělení BBC o náboženských záležitostech je muslim s pochybnou minulostí, zatímco Tariq Kafala, bývalý šéf BBC Arabic (https://www.independent.co.uk/news/media/tv-radio/paris-attacks-do-not-call-charlie-hebdo-killers-terrorists-says-head-of-bbc-arabic-tarik-kafala-10001739.html) prohlásil, že muslimští teroristé odpovědní za pařížské vraždy nemohou být popsáni ani jako muslimové, ani jako teroristé; zřejmě proto, že by to označilo muslimské teroristy za muslimské teroristy, jež poslouchají text své svaté knihy, která muslimy vyzývá k terorismu.

Obscénní levicově-islámská aliance nás dovedla k bodu, kdy muslimští muži v Británii jdou raději v sobotu večer napadat židy, než aby porušovali právo šaría, pili teplé pivo a flirtovali s nevinnýma očima huristek (https://www.dailymail.co.uk/news/article-2926724/I-m-going-Jew-bashing-teenage-thug-texted-friend-thugs-beat-Orthodox-Jewish-man-protest-against-conflict-Palestine.html). Tři mladí muslimové byli právě odsouzeni za rasově přitěžující útok, po kterém židovská oběť útok poskytla tento komentář ohledně oslavování různorodosti (pozn. překl. "oslavování různorodosti" je jedním ze sloganů multikulti propagátorů) v moderní multikulturní Británii:

"Byl jsem napaden kvůli svému náboženství. Bojím se nyní procházet kolem členů asijské (pozn. překl. Britové tím myslí i lidi z Přední Asie, např. Pákistánce) komunity, se kterými jsem neměl žádný problém. Když nyní potkám člověka z Blízkého východu, jsem vyděšený."

A není sám. 63% britských židů nyní přemýšlí, zda mají v Británii budoucnost (https://www.rt.com/uk/180308-british-jews-question-future/). To je udivující statistika v zemi, jež se zapříčinila o porážku nacismu pouhých pár desetiletí zpátky. I přesto si jsem jistý, že se s touto novou hrozbou dokážeme vypořádat. Ministryně vnitra (pozn. překl. nyní premiérka) Theresa May
deklarovala, že antisemitismus potlačí se vší rázností...závazek trochu oslabený neochotou informovat nás, odkud tato antisemitská ideologie pochází.

Je nutné říct, že Theresa May věří v Islám je náboženství míru (© ochranná známka registrovaná všemi západními politiky) a neustále opakuje, že bychom měli oslavovat různorodost, zatímco ve stejnou dobu prohlašuje, že bychom neměli oslavovat různorodost, pokud tato různorodost plně nepřijímá oslavu lidských práv, ženských práv, práv homosexuálů, práv na nevyhazování lidí v autobusech a vlacích do povětří atd. - což pro ni představuje složitý rébus, zejména pokud jde o oslavování nerůznorodé ideologie islámu. Možná se pletu, ale mám pochyby, zda bude naše ministryně vnitra potlačovat islámem inspirovaný antisemitismus. Co myslíte?

Islám a chování jeho oddaných následovníků je neustálým zdrojem zajímavých novinových článků, které si může každý vychutnat při ranní kávě a toastu. Pedofilní ilegální imigrant Zia Maroof Khail byl odsouzen za nepochopení podivných britských multikulturních zákonů, jež podporují cizince zachovávat si svou kulturu. V tomto případě to bylo znásilnění 13-ti leté dívky, což dle své obhajoby nepovažoval za nelegální s ohledem na svou výchovu v Afgánistánu
(https://www.frontpagemag.com/point/250107/muslim-sex-groomer-was-unaware-uk-didnt-allow-daniel-greenfield). Jak výmluvně popsal Daniel Greenfield "Znásilnění nemuslimské nehlídané dívky neodporuje afgánským muslimským kulturním normám. Což je problém pro všechny nemuslimské země, jež tito lidé navštíví. " To tedy máš pravdu Danieli.

Tyto otravné kulturní normy vedly k prudkému nárůstu muslimské populace žijící za mřížemi britských věznic...Díky dramatickému nárůstů muslimského znásilňování (https://www.breitbart.com/london/2015/01/27/britains-courts-full-of-sex-offenders-says-justice-secretary/) můžeme hrdě říct, že plných osm věznic existuje pouze pro věznění pachatelů sexuálních zločinů. To způsobuje napětí v muslimské komunitě - ne to znásilňování
samozřejmě, ale zavírání samotných násilníků.

Stínový labouristický ministr spravedlnosti Sadiq Khan (pozn. překl. nyní starosta Londýna) je nejvíce rozrušen tím, že 27% vězňů londýnských věznic jsou muslimové (https://www.standard.co.uk/news/uk/calls-for-inquiry-as-figures-show-27-of-londons-prisoners-are-muslim-9221167.html) a vyzývá vládu k vyšetření důvodů této skutečnosti: "Co je opravdu znepokojivé, je ten nárůst počtu muslimů za mřížemi, rok za rokem... je to plýtvání lidským
talentem a vysávání těžce zkoušených daňových poplatníků
" řekl skvělý Khan bez špetky rozpaků či ironie. Člověk se diví, jaký konkrétní "talent" měl na mysli hovoříce o muslimských pedofilních sexuálních násilnících.

Progresivní levice a liberálové jistě napadnout mou narážku na to, že všichni muslimští vězni jsou pedofilní sexuální násilníci. Mají do jisté míry pravdu, nechci říkat, že jsou jimi všichni. Někteří prostě reprezentují svou komunitu jako drogoví dealeři, pašeráci lidí nebo teroristé....ale jednu věc
víme jistě, a to že mezi nimi není ani jeden muslimský doktor usvědčený z provádění genitálního zmrzačení žen a dívek (FGM; pozn. překl. někdy označovaného za "ženskou obřízku", což moc dobře nepopisuje tuto strašlivou proceduru), navzdory tomu, že je to zločin trestaný právem i zločin proti lidskosti.

V jedné jediné nemocnici, Birminghamské Heartlands, se setkali s 1 500 případy FGM jen během posledních pěti let (https://www.dailymail.co.uk/news/article-2926708/A-single-hospital-dealt-1-500-cases-Female-Genital-Mutilation-just-five-years.html). Na roční bázi v celé zemi je to 5 500 obětí FGM, o které se postaraly britské nemocnice. Toto číslo se považuje jen za špičku ledovce, protože pacientky obvykle kryje muslimský doktor, který je neposílá do nemocnic - kde by mohli
narazit na anglického doktora, jež by rodinu (a původního muslimského doktora/zmrzačovače) nahlásil úřadům. Nebudete asi překvapeni, že navzdory těmto enormním číslům, o kterých úřady vědí, nemáme v Británii ani jeden rozsudek proti pachatelům. Konec konců nechceme
ohrozit soudržnost komunit, viďte.

Pohlavím motivované potraty jsou dalším z těch skvělých aspektů diverzifikované a multikulturální Británie, dovezených z Indického subkontinentu a nekritizovatelných kvůli "soudržnosti komunit". V dopise do Daily Telegraph 44 významných liberálů ze všech stupňů humanitních oddělení britských univerzit, upozorňují na nebezpečí přitahování pozornosti na etnické minority, které mají predispozice vraždit své potenciální ženské potomky (https://www.telegraph.co.uk/women/womens-politics/11375279/Gender-abortion-to-be-banned-why-we-oppose.html). Argumenty, jež používají, jsou následující:

"Za prvé, navrhovat, že by měli zastavit něco, co může být považováno za formu násilí a
zneužití, by mohlo podkopat profesní integritu již tak přetížených zaměstnanců oddělení
interupcí. ... za druhé, by vznikalo riziko, že by lékaři prováděli etnickou profilaci, například dotazováním se specificky asijských žen...za třetí, se vytváří dojem, že interupce je útok
proti "nenarozenému dítěti", konkrétně "dívce". Jde o pokus právně považovat těhotenství za "právo nenarozeného" a tím se narušují práva žen na rozhodování o vlastní reprodukci."

Není to úžasné? Tito odporní progresivní liberálové, mnozí z nich feministky, by raději klidně nechali zavraždit cítící živou bytost, než aby etnicky profilovaly asijské ženy, které si přejí interupci (často proti své vůli), protože jejich manželé chtějí v jejich pohledu nadřazeného chlapce a ne podřadnou dívku. A západní feminističtí liberálové s tím souhlasí... Bože dej mi sílu...

Jak už nyní mnoho lidí ví, britský premiér David Cameron považuje islám za náboženství míru
ochranná známka všech západních politiků). Cameron vzdal hold při smrti saudskoarabského tyrana, krále Abdullah bin Abd Al Aziz Al Saud. Když byl tázán na smrt tohoto šéfa teroristů, Cameron zaujal vhodnou pozici nevěřícího a přišel s touto nechutnou dhimmí (pozn. překl dhimmí - podřízený status nevěřících v islámu) odpovědí (https://www.theguardian.com/world/2015/jan/23/david-cameron-saddened-by-saudi-king-abdullahs-death):

"Hluboce mne zarmoutila smrt správce dvou svatých mešit... jeho veličenstvo bude vzpomínáno pro svou dlouholetou službu království, pro jeho závazek míru a jeho podporu dorozumění mezi vírami.... Upřímně doufám naše dlouhodobé a hluboké svazky mezi našimi královstvími budou pokračovat, abychom posílili mír a prosperitu ve světě."

Hmm... pane Camerone! Pokud toto dostatečně neukazuje sílu petrodolarů, pak co tedy. Saudská Arábie je dobře známá, dokonce i panu Cameronovi, jako hlavní zdroj financování wáhabistického podmaňování Evropy. Pan Cameron ukázal, že míra ponížení, které je britský politik ochoten podstoupit v propagaci kulturní relativity kombinované s chamtivostí, nemá žádné omezení.

V jiném případě kulturního/náboženského ponížení, stáhlo Westminsterské opatství britskou vlajku na půl žerdi, na výraz úcty saudskému králi (https://www.theguardian.com/world/2015/jan/23/king-abdullah-half-mast-flag-tribute-mps). Zatímco jsou křesťané hromadně vražděni po celém světě, Anglikánská církev uctila muže zodpovědného za protikřesťanskou propagandu, muže, který vedl zemi, kde je křesťanství zakázáno pod hrozbou fyzických trestů či přímo smrti. Britským politikem, který dotlačil Anglikánskou církev k takovému servilnímu dhimmí aktu byl ministr kultury Rt Hon Sajid Javid... (pozn. překladatele jde o nepraktikujícího muslima)

Nejsou to jen britští muslimští politikové, kteří se takto chovají. Hned následující den "Ministr pro komunity" Eric Pickles napsal ponížený dopis muslimským vůdcům z celé Británie, ve kterém je vyzývá, aby vedli muslimy opačným směrem než ke střílení nevděčných nevěřících na veřejných
místech. Níže krátká citace. Jde nicméně o dopis, který si zaslouží být přečten celý (https://www.independent.co.uk/news/uk/eric-pickles-letter-to-muslim-leaders-the-text-in-full-9987249.html).

"Assalamu Alaikum. Nedávno jsme byli svědky hrozných útoků spáchaných v Paříži. Všichni musíme hledat správnou odpověď na tyto události. Zneužití velké víry k obhájení takových
zločinů nás všechny zarmucuje. Jak dali všichni muslimové na světě najevo, tyto události jsou urážkou islámu. Ale musíme udělat víc. Musíme ukázat mladým lidem, kteří mohou být zmanipulovatelní, že jim extrémisté nemohou nic nabídnout... Vy, náboženští vůdci, jste v jedinečné pozici v naší společnosti. Máte skvělou příležitost a co je více důležité odpovědnost, vysvětlovat a demonstrovat že britské hodnoty jsou muslimské hodnoty. Stejně jako jiné víry, islám a jeho poselství míru a jednoty dělá naši zemi lepší a silnější. Británie by byla bez silných muslimských komunit menší. ... Vítáme vaše nápady, návrhy a iniciativy jak zajistit, aby pravé poselství islámu, poselství míru, zvítězilonad těmi, kteří chtějí naše komunity rozdělovat.
"

Vzhledem k tomu, že muslimové právě v Paříži zavraždili mnoho nemuslimů, mohl by dopis vypadat jako velmi servilní, možná dokonce jako dopis člověka již žijícího pod zahraniční mocí Jež Nesmí Být Provokována. Ale pro lídry britských muslimů bylo i to příliš a reagovali, jakoby již Pickles oblékl svou uniformu Gestapa s Železným křížem a vyrazil na ně se svou loveckou smečkou. Toto řekl Harun Khan, zástupce vedoucího Muslimské Rady Británie:

"To pan Pickles seriózně navrhuje, stejně jako krajní pravice, že muslimové a islám se ze své podstaty vydělují z britské společnosti?" Pokračoval požadavkem na vysvětlení předpokladů, které jsou naznačeny v dopise.

Myslím, že zde zjevně není všechno v pořádku. Pokud se vládnoucí třída poníženě klaní před údajně utlačovanou skupinou, ale přesto dostává úkoly, že se má klanět ještě více, měli bychom se ptát, kdo vládne komu. Jak Voltaire výstižně řekl: "Abyste poznali, kdo vám vládne, stačí zjistit, koho nemůžete kritizovat." Pěkně řečeno Volty.

Je spousta dalších zpráv o tom, jak islám kulturně obohacuje Británii. Příliv somálských muslimů do Bristolu vede k zániku tradičních anglických hospod (pubů), které jsou po uzavření přeměňovány na prostory využívané ve větším souladu s potřebami místních komunit - například jako mešity
(https://www.somersetlive.co.uk/pubs-close-somalis-arrive/story-25928197-detail/story.html). Místní poslanec za Bristol West Stephen Williams řekl: "Některé části mého volebního obvodu dříve před 20-30 lety obývané bílou pracující třídou jsou nyní zalidněny zejména novými imigranty ze Somálska a jiných zemí. Je samozřejmé, že hospody zde byly zavřeny. Některé z nich byly předělány k jiným účelům..."

Totu muslimské převzetí není omezeno pouze na malé anglické hospody. S neomezenými zdroji petrodolarů jsou nyní muslimské státní fondy schopny převzít mnohem větší majetky. Nové finanční centrum Canary Wharf bylo nedávno koupeno milovaným přátelským Qatar, jedním z hlavních globálních finančních podporovatelů terorismu (https://www.theguardian.com/business/2015/jan/28/canary-wharf-qatar-brookfield-sale-london). To je prostě skvělé! Vidí zde někdo narůstající problém?

Další oblastí vzrůstajícího islámského vlivu je oblast halal porážek dobytka bez omráčení. Deník Independent uvádí, že počet kusů dobytka zabitého bez omráčení vzrostl o 33%, zatímco počet stejně zabitých ovcí vzrostl o polovinu (https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/increase-in-animals-not-being-stunned-before-they-are-halal-slaughtered-10012559.html). Čtenáře asi nepřekvapí, že takto získané maso je podáváno v našich školách, nemocnicích a supermarketech v celé zemi, aniž by byla porážka halal způsobem zmíněna. A vypadá to, že to Angličané, kteří tolik milují zvířata, příliš neřeší - včetně Královské společnosti pro prevenci krutosti ke zvířatům, jejíž soucitné a pečující "liberální" vedení zaujalo patřičný podřízený postoj před islámem. Je to ostudné.

Britská policie a "Sociální Služba" - což je zcela jistě chybné označení - také vypadají, že nejsou schopné cítit stud. V Rotherhamu, jež je veřejně znám jako epicentrum muslimského skupinového znásilňování bílých dívek, se zřejmě nic nezměnilo. Televizní stanice Sky News informuje, že znásilňování probíhá i nadále a policie nad tím zavírá oči (https://www.breitbart.com/video/2015/01/29/sky-news-rotherham-hundreds-of-new-cases/). Tento
záměrný nezájem je zapříčiněn snahou policie nevyvolávat nepokoje v muslimských komunitách potlačováním jejich kulturních aktivit, což by způsobovalo rozdělování komunit. Ještě nepochopili, že tohle není vhodná cesta, protože ta druhá komunita - ta ignorovaná komunita, znásilňovaná komunita, komunita Angličanů - jednoho dne vybuchne morálně oprávněným hněvem.

Jak vyšlo najevo, obětem znásilnění ještě přisypalo sůl do ran únik jejich jmen na veřejnost z Komise parlamentu pro domácí záležitosti, jež byla vytvořena k vyšetřování skupinových znásilňování (https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/sex-abuse-inquiry-victims-receive-death-threats-after-mps-accidentally-release-names-online-10011992.html). Dívky po něm čelí dalším výhružkám zneužitím a smrtí. Mužem, jež stojí v čele této děsné komise, je Keith Vaz narozený v Jemenu. Možná jsem to již jednou řekl, ale Bože dej mi sílu...

Islám hrál svou bezděčnou roli i v uzavření neislámských škol. Nedávno proběhl v Birminghamu skandál ohledně konspirace Trojský kůň, ve kterém tvrdá linie islamistů převzala několik škol (https://www.telegraph.co.uk/education/educationnews/10983109/Trojan-horse-plot-report-disturbing-evidence-of-intolerant-Islamic-ethos.html). Ve snaze postavit se tomuto chytrému kousku muslimů zavedla britská vláda nová pravidla pro vzdělávání, jež slibovala propagovat tradiční britské hodnoty. Naneštěstí - a nikoliv překvapivě - nejsou tyto britské hodnoty těmi jež byste očekávali. Jsou totiž o respektu k islámu, lesbičkám, diverzitě a rovnosti - což nejsou ty hodnoty, jež vystřelili Británii na její dřívější místo jedné z nejpřednějších zemí na světě.

Nebudu vás zatěžovat všemi smutnými detaily. Zmíním jen dvě školy, které jsou právě uzavírány, protože děti byly označeny za "rasisty" vůči islámu a sexisty vůči lesbičkám (https://www.dailymail.co.uk/news/article-2924236/Girls-11-quizzed-lesbians-Whitehall-zealots-waging-war-Christian-schools-Special-report-Tom-Rawstorne.html). Mějte prosím na paměti, že školy byly určeny k uzavření, protože odporovaly pravidlům zavedeným specificky k boji proti islámskému extrémismu. Několik citací:

"Rodiče a vedení školy tvrdí, že se školy staly předmětem zkoumání kvůli jejich křesťanskému pozadí. Tvrdí, že žáci byli vnímáni jako fanatici inspektory, jež se zoufale snažili propagovat agendu politicky korektní diverzity a najít důkazy náboženského extrémismu... podobné stížnosti vznesl ředitel školy Grindon Hall Christian School v deset mil vzdáleném v Sunderland. V úterý vydal prohlášení, v němž si stěžuje na inspekci z Ofstedu, která degradovala jeho školu
z nejlepší svého druhu v dané oblasti na nejhorší. I zde padlo obvinění, že inspektoři přišli do školy se záměrnou agendou, vyzvídali na žácích postoje k rasismu, homofobii a extrémismu. Údajně se dokonce ptali, zda žáci vědí, co dělají lesbičky ... ostatní křesťanské, katolické a židovské školy byly rovněž hodnoceny hůře než dříve - jedna z nich za nepozvání muslimského imáma, jiná za to, že je příliš bílá."

Výše uvedené v zásadě shrnuje vše o islámu ve zprávách za posledních sedm dní ve staré dobré Anglii. Ale není to jen islám, jež obohacuje naši hrdou živoucí domovinu. Zprávy zmiňují gang zahraničních Britů, jež unesl bílého Angličana a uřízl mu prst ve snaze získat od jeho rodiny výkupné 60 000 liber
(https://www.dailymail.co.uk/news/article-2927258/Kidnappers-held-man-hostage-cut-little-finger-family-not-pay-60-000-ransom-jailed-total-152-years.html). Není ta diverzita vskutku skvělá? Kdo na Zemi by proboha mohl namítat, že nás tito lidé brzo přečíslí?

Pro doplnění k tomuto hroznému násilí proti původním Angličanům uvádím příběh univerzitního učitele Paula Kohlera, který byl zbit k nepoznání čtyřmi polskými imigranty před svou rodinou ve svém domě ve Wimbledonu
(https://www.express.co.uk/news/uk/555203/Paul-Kohler-Polish-attack-gang-professor-Wimbledon-jailed). Všichni čtyři byli v Polsku ve vězení, ale jelikož Británie nemá hraniční kontroly, mohli znovu přijít do mé země, aby pokračovali se svými aktivitami.

Británie čelí nejvážnější hrozbě pro naši budoucnost jako mírumilovného a jednotného národa. Ale naši politikové, média a vzdělávací systém proti ní nedělají nic. Ve skutečnosti jsou do značné míry součástí této hrozby. Letos máme všeobecné volby. Konzervativci v nich budou hovořit o ekonomice. Labouristé o zdravotnictví a úsporných opatřeních. UKIP o EU a imigraci z EU.

Asi nemusím zdůrazňovat, že pokud nikdo nebude hovořit o problémech uvedených v tomto článku, jež vykresluje pouhých sedm dnů útoků na Británii, pak Británie nemůže dlouho přežít. Dovedete si představit, jak bude tato země vypadat za deset let, pokud dnes nic neuděláme? Či jak bude vypadat za třicet let? Pokud jste rodiče malých dětí nebo zvažujete založit rodinu, budoucnost vašich dětí je věc, o které byste měli začít vážně přemýšlet. Důkladně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Paul Weston je britský autor zaměřující se na útoky proti západní civilizaci ze strany kulturní revoluce levice, jež má za cíl zničit křesťanství, kapitalismus a etnickou základnu Západu. Je lídrem strany Liberty GB (www.libertygb.org.uk).Jiný článek (přepis videa) stejného autora (https://libertygb.org.uk/news/paul-weston-preventing-white-genocide?highlight=YTozOntpOjA7czo1OiJ3aGl0ZSI7aToxO3M6ODoiZ2Vub2NpZGUiO2k6MjtzOjE0OiJ3aGl0ZSBnZW5vY2lkZSI7fQ%253D%253D)

Prevence genocidy bílé rasy

Paul Weston, 2013

To, že jsem hnusný a odporný rasista (pozn. překl. za upozorňování na to, že púvodní Britové jsou nahrazováni migranty, je Weston nálepkován jako rasista) má tu výhodu, že mohu o rase mluvit. A my o rase mluvit potřebujeme, protože pokud se věci nezmění, ve dvacátém prvním století uvidíme praktické vyhubení bílé evropské rasy.

Nyní si jistě začnete myslet, že jsem paranoidní. Ale v roce 1950, bereme-li v úvahu 3 globální rasy - bílou evropskou, africkou a asijskou, představovali bílí Evropané 30% na celkové populaci. Dnes je to jen 16% a OSN předpovídá, že do roku 2050 to bude jen 10% a na počtu dětí jen 5%.

To není zásadní problém...za předpokladu, že si udržíme kontrolu nad svými domovinami. Není tak moc důležité, že se staneme celosvětovou etnickou menšinou, ale pokud ztratíme i své vlastní domovské země a staneme se menšinou i tam, pak budeme mít vskutku velký problém.

Růst celosvětové populace je způsoben pouze africkou a asijskou rasou. Očekává se, že se počet lidí zvýší ze 7 miliard na 9 miliard, tedy 2 miliardy navíc, zatímco naše vlastní populace klesne, protože nemáme dost dětí. A tu populační explozi importujeme k nám na Západ.

Například Spojené státy byly ještě v padesátých letech zemí s výrazně převažující bělošskou většinou. Dnes jsou již nově narozené bílé (bílé nehispánské, pozn. překl.) děti ve Spojených státech etnickou menšinou. To se sice v Evropě ještě nestalo, ale máme velký problém, neboť jako rasa demograficky klesáme: 1,5 dítěte na matku znamená, že příští generace bude o 25% menší než současná. A muslimská populace roste velmi rychle. Věci se změní bleskově, zejména vezmeme-li v úvahu že většina bílých Evropanů je stará a většina muslimů mladá. Mládí jim dává dvě výhody: zaprvé jsou v reprodukčním věku; a za druhé, přijde-li na fyzický konflikt, budou mít spoustu mužů v bojovém věku.

Abychom to lépe viděli, představme si 100 párů bílých Evropanů a 100 muslimských párů. Jelikož má každý z těch 100 evropských párů jen 1,5 dítěte, znamená to 75 dětí celkem, 56 vnuků a 42 pravnuků a to během 3 generací. Pouhých 42 pravnuků. Muslimská populace 100 párů se zatím rozroste o 400 dětí, 1600 vnuků a 6400 pravnuků. Takže opravdu nemusí trvat dlouho a
demografické trendy populaci zásadně promění.

V Evropě žije 450 milionů bílých Evropanů a až 50 milionů muslimů. Háček je v tom, že jen 10% bílých Evropanů má méně než 16 let, zatímco u muslimů je to 30%. Takže jejich celkových 50 milionů znamená, že mají 15 milionů dětí do 16 let, zatímco bílí Evropané mají jen 45 milionů dětí.
Nyní si představme další generaci a tento počet klesne na 34 milionů a následující generace na 25 milionů, zatímco počet muslimských dětí vroste z 15 milionů dětí na 60 a z 60 na 240. Takže to zabere jen dvě generace k naplnění totální demografické změny ve složení obyvatelstva, založené na našem počtu dětí na pár 1,5 a jejich 3-4.

Evropa se tedy velmi brzy stane islámským kontinentem. Proto také v roce 1974 na Konferenci Spojených národů prohlásil alžírský prezident Houari Boumediene následující: "Jednoho dne opustí milionů lidí jižní polokouli a přijdou na severní polokouli a nepřijdou tam jako přátelé, ale jako dobyvatelé. Chtějí ji dobýt. Dělohy našich žen nám zajistí vítězství." A přesně tohle se nyní děje.

Norský džihádista Mullah Krekar prohlásil: "Podívejte se na vývoj v Evropě kde se muslimové šíří jako moskyti. Průměrná západní žena má 1,4 dítěte. Průměrná muslimská žena má 3,5 dítěte. My jsme ti, kteří změní vás." Ano, to uděláte.

A abychom nezapomněli i na plukovníka Kadáfího: "Vypadá to, že Alláh dá islámu v Evropě zvítězit bez mečů, bez zbraní, bez dobývání. 50 milionů muslimů v Evropě ji změní v muslimský kontinent během několika desetiletí."

Tohle se děje a děje se to velmi rychle. A otázka je jen kdy, protože když je už nyní jejich počet tak velký, z 50 milionů bude za generaci 200 milionů a za další generaci 800 milionů. Pokud je základna malá, řekněme 100 tisíc a stane se z ní 400 tisíc, v zásadě se nic neděje, protože jde o malé číslo. Ale 50 milionů bude za 2 generace tak velké číslo, že to změní vše.

Evropa se tedy stane muslimským kontinentem. Do roku 2050 bude většina lidí zde žijících mladých lidí muslimy. A mrknutím oka se staneme etnickou menšinou.

V Británii máme ten samý problém, ale mnohem intenzivnější, neboť naše čísla jsou ještě horší. Populační exploze od nástupu Tonnyho Blaira je 6 milionů lidí. Skotsko a Wales tím zasaženy nejsou, dále se tedy věnujeme jen Anglii. V Anglii máme 45 milionů bílých a 11 milionů ostatních obyvatel. A opět se musíme podívat na to, že jen 10% bílých je pod 16 let, a že u ostatních je podíl dětí 30%. Z toho vychází, že máme 4,5 milionů bílých Angličanů pod 16 let a 3,3 milionu ostatních.

Pokud chcete znát realitu, stačí si zajít do jakéhokoliv z našich měst a nahlédnout na školní hřiště. Sotva tam spatříte bílou tvář. A když si výše uvedená čísla naprojektujete do budoucnosti, protože i zde klesá naše populace o 25% za generaci, z 4,5 milionu se stane 3,4 milionu a následně 2,5 milionů. Zatímco oni půjdou z 3,4 na 6,6 a následně na 13 milionů během dvou generací. Takže do roku 2050 jsme masivně přečísleni v mladších ročnících, v ročnících, jež budou moci mít další děti a pokud se věci přiostří, i bojovat ve válce.

Můžeme předpokládat, že věci nepůjdou tak rychle jak to vypadá, protože budou docházet peníze na ubytování a sociální zabezpečení všech těchto lidí. Ale i tak se to stane a během dvou generací budeme etnickou minoritou. Otázka je jen jak malou.

Důležitější věcí je ale otázka jiná - jaký bude život bílé anglické menšiny v Anglii? Asi to nebude moc fajn. Nejprve se na to podívejme z ekonomického hlediska. Podle Komise pro rovnost je nezaměstnaných 50% černých mužů, 50% muslimských mužů a 75% muslimských žen. Ti, co pracují, nemají vysoké mzdy, ale mají velké rodiny. Dostávají proto příspěvky na bydlení
a sociální dávky. Už nyní jsme kvůli tomu na okraji bankrotu, naše výdaje na sociální dávky rostou, výdaje na bydlení rostou a nemůžeme si to dovolit. Až budou tito lidé tvořit většinu, země bude ekonomicky na dně.

Ale podívejme se dál za čistě ekonomický pohled: jaké to pro nás bude, fyzicky, žít jako bílá menšina? Nemluvím o nějakých fiktivních lidech, hovořím o vašich dětech, vnucích a pravnucích, protože ti budou muset žít v Anglii jako etnická minorita. Jaké to budou mít?

Podívejme se na země jako Jižní Afrika, kde jsou bílí menšinou. V Jihoafrické republice je 40 tis bílých farmářů a od konce apartheidu byly 4 tis z nich zavražděny. Tj. 10% z nich byli zavražděni a to hroznými způsoby, které zde nechci popisovat. To je možná budoucnost nás bílých.

Když se na budoucnost podíváte jako křesťan nebo post-křesťan nebo prostě nemuslim, jaké to pro vás bude žít ve společnosti, kde jsou muslimové většinou, kde 40% z nich požaduje právo šaría? Vím, že to není většina, ale těch 40% jsou fanatici a fanatici vždy ovládají umírněné, to
je prostě fakt. Takže v této zemi budeme mít před rokem 2050 šáriu. A pokud chcete vidět, jak to bude vypadat, podívejte se na genocidu prováděnou proti nemuslimům např. v Súdánu; nebo se podívejte, co se stalo v Libanonu v sedmdesátých letech během občanské války mezi křesťany a muslimy. Byla to hrozná válka, jež způsobila trvalá zranění 33% populace (mimochodem, islám vyhrál).

Pokud něco neuděláme, máme před sebou děsivou budoucnost. A co můžeme udělat? Co vlastně děláme? Jak zajistíme, aby naše děti nežily ve zkrachovalé společnosti nebo, ještě hůře, ve společnosti, jež bude zapojena v nějaké náboženské občanské válce, kterou ještě můžeme vyhrát, pokud vypukne do nějakých 10 či 15 let, ale nikoliv za 30 či 40 let, protože demografický boom v jejich populaci a pokles v naší zajistí, že budeme naprosto přečísleni.

Kdokoliv si myslí, že nás islám nechá pokračovat tak jak jsme, s demokracií, přesněji křesťanskou demokracií a liberální demokracií, žije ve fantazii. To se, obávám, prostě nestane. Islám nikdy
mírumilovně nekoexistoval s jinou rasou či náboženstvím. Vždy se snažil dominovat a vždy bude, protože to říká Korán a oni v něj věří.

Takže co s tím uděláme? To co musíme udělat bohužel není moc pěkné. Ale ani situace není moc pěkná.

Liberty GB, má politická strana, vždy deklarovala, že jsme kulturní nacionalisté, tj. že nejde o rasu a barvu, ale o to, aby lidé absorbovali naše tradice a historii a ideologii a život jak jej žijeme. Ale to
se nestane díky skvělému učení multikulturalismu, jež propaguje oddělený rozvoj. A fungoval "velmi dobře" - máme nyní muslimská ghetta všude po celé zemi. Takže to se nestane, kulturní nacionalismus nebude fungovat, což je hrozná škoda protože v určité fázi se to mohlo podařit. Ale počty jsou nyní tak velké, že se musíme podívat na jedinou možnost, jež leží před námi a tou je odstranění islámu z Británie. A v Evropě, pokud také chcete přežít, rovněž musíte islám dostat pryč z Evropy.

Pokud 40% evropských muslimů chce šáriu a 33% hájí zabíjení ve jménu islámu, tohle je jediná možnost. Pokud nechcete budoucí občanskou válku a krveprolití, islám musí být odstraněn z Evropy, z Británie, a Anglie. A tohle je nyní politika Liberty GB.

Ano, je to hrozné. Ale myslete na to, jak hrozné to bude, pokud to neuděláme. A je skutečně tak hrozné chtít po pákistánských muslimech, aby odešli žít do Pákistánu? A je skutečně tak hrozné, abychom somálské muslimy požádali, aby žili v Somálsku? To nakonec není tak strašná věc. Děsivá je naopak budoucnost bílých Angličanů, pokud by se stali menšinou ve své vlastní
zemi s lidmi, jež jsou k nám nepřátelští (což je věc, na kterou se Angličanů nikdo nikdy neptal). Věřím, že to je záměrný cíl Levice a že jde o největší rasový zločin, který kdy byl v historii lidstva spáchán. A chtít po lidech aby šli zpátky do svých zemí jako alternativa ke spáchání tohoto zločinu vytvoření menšiny z domorodého obyvatelstva v jejich vlastní zemi - na tom není nic špatného. Špatné je páchání rasového zločinu na bílých Angličanech.

Pokud se mnou souhlasíte a věříte uvedených číslům (podívejte se na ně a ověřte si je) zvažte prosím vstup do Libety GB či finanční podporu Liberty GB protože se budeme účastnit voleb v roce 2014 a 2015. Pro záchranu vašich dětí a vnuku, kteří budou reálně čelit obtížné budoucnosti, prosím vstupte do Liberty GB a podporujte nás.

Děkuji.

Paul Weston